VNHI-nieuwsbrief mei/juni 2022
mei 30, 2022 4:24 pm Laat uw bericht achterBekijk hier de VNHI-nieuwsbrief van mei /juni 2022.
Bekijk hier de VNHI-nieuwsbrief van mei /juni 2022.
Bekijk hier de VNHI-nieuwsbrief van mei /juni 2022.
Bekijk hier de VNHI-nieuwsbrief van mei /juni 2022.
Profiteer van scherpe tarieven zonder transactiekosten via het StoneX-betalingsplatform. Bespaar via het VNHI op uw internationaal betalingsproces door gebruik te maken van het gebruiksvriendelijke StoneX online betalingsplatform dat u op een veilige wijze toegang biedt tot real-time bied – en laat prijzen in meer dan 150 verschillende valuta. Geen fees, commissies of andere kosten worden toegepast op alle transacties die gedaan worden via Stonex.
Voor dit beveiligde betalingsplatform is geen software nodig, alleen een webadres, zodat u overal toegang heeft met alleen een internetverbinding. Daarnaast kan het systeem gebruikt worden voor het maken van diverse analytische rapporten.
Stonex heeft een directe relatie met lokale banken in Europa, Afrika, Azië en Latijns -Amerika om te allen tijde de beste koers aan te bieden en de betalingen uit te voeren op de juiste valutadatum. Hierdoor vallen tussenschakels uit de keten weg zodat klanten lagere kosten hebben en het zorgt er bovendien voor dat de foutgevoeligheid een stuk minder groot is.
Wanneer uw organisatie een betaling heeft, kan Stonex concurrerende bied, – laatprijzen aanbieden in de relevante lokale valutaeenheid op basis van minimaal drie banken uit het relevante land op moment van verzoek. In essentie gaan deze drie banken tegen elkaar concurreren om de “harde valuta” van uw organisatie binnen te halen (bv. EUR, USD). Zo hoeft er minder geld te worden over gemaakt dan normaal het geval zou zijn.
Bovendien heeft u als klant altijd de optie een prijs te accepteren of af te wijzen. De klant is in zekere zin de enige beslisser met betrekking tot wat een “reële waarde” is.
Doordat de prijs in lokale valuta van het land waar de gelden heen worden gestuurd, wordt gegeven gecombineerd met een contractueel bindende “valuta datum” (twee werkdagen maximaal, vanaf de uitvoering) voor elke transactie, bereikt het exacte bedrag de begunstigde partij wat zorgt voo duidelijkheid en transparantie voordat de klant zich aan de transactie verbindt.
Hoeveelheid: EUR 25.000
Indicatief tarief op 6/25/2022: 1 EUR =NGN 492.96
EUR 25.000,00 x 492.96 = 1,232,4000
De begunstigde ontvangt binnen maximaal twee werkdagen het exacte bedrag van de klant NGN 1,232,4000.
De klant vergoedt Stonex voor het bedrag van EUR 25.000 op hun EUR rekening op de valutadatum (D + 2 werkdagen dus pas op de datum van de uitvoering van transacties als de gelden in het betreffende land al ontvangen zijn.
Meer weten ? Neem voor meer informatie contact op met Jerome de Graaf: Jerome.deGraaf@StoneX.com
Registreer je gratis op www.stonex.com en vermeld bij de rubriek “referenties” het VNHI. Bekijk onderstaande video voor meer informatie over het registratieproces:
StoneX Global Payments is onderdeel van het aan de NasDaq genoteerd StoneX Financial met een market-cap van rond de 1.5 miljard. Global Payments houdt zich bezig met het doen van x-border betalingen waarbij zij zich onderscheiden met hun eigen corresponderende bankennetwerk van ruim 400 banken.
Profiteer van scherpe tarieven zonder transactiekosten via het StoneX-betalingsplatform. Bespaar via het VNHI op uw internationaal betalingsproces door gebruik te…
In het kader van de “EU Green Deal” kwam de Europese Commissie 30 maart jl. met een ambitieus actieplan om de textielsector te hervormen en te streven naar duurzame en circulaire textiel in 2030.
Zo moeten alle textielproducten op de Europese markt in 2030 duurzaam, repareerbaar en recyclebaar zijn en van hoge kwaliteit zodat deze langer meegaan. Circulair wordt “de nieuwe norm” wat ook inhoudt dat er nieuwe designrichtlijnen komen voor textiel. Zo min mogelijk verspilling van grondstoffen, minder (verbranden van) textielafval en strengere controles en richtlijnen om greenwashing tegen te gaan.
Bekijk voor meer informatie de folder die de Europese Commissie hiervoor heeft samengesteld.
In het kader van de “EU Green Deal” kwam de Europese Commissie 30 maart jl. met een ambitieus actieplan…
Op woensdagmiddag 29 juni a.s. vindt van 17.00-18.00 uur de NVKT/VNHI-netwerkborrel plaats in Lijnden. Kom ook en ontmoet je collega-handelsagenten/-importeurs!
Bestuurslid Rob Schalker van het bekende mannenmodemerk “A Fish named Fred” leidt je bij interesse graag even rond in zijn nieuwe kantoorpand/showroom.
Wees erbij en meld je via deze link alvast aan!
Op woensdagmiddag 29 juni a.s. vindt van 17.00-18.00 uur de NVKT/VNHI-netwerkborrel plaats in Lijnden. Kom ook en ontmoet je collega-handelsagenten/-importeurs!…